ACK: Ulotka antyfenix
Informacje - Krajowe
wtorek, 22 września 2015 12:04

Prezentujemy wam nową, przygotowaną przez Anarchistyczny Czarny Krzyż, ulotkę zawierającą informację o niedawnych represjach policyjnych wymierzonych w czeski ruch anarchistyczny.

Ulotkę już niebawem będzie można pobrać bezpośrednio ze strony ACK. Obecnie jest dostępna na stronie z materiałami do ściągnięcia.

Zapraszamy do pobierania i udostępniania tego i innych tekstów dotyczących sytuacji w Czechach. Solidarnośc naszą bronią!


Fragmeny ulotki:

Odnosząc się do domniemania niewinności chcielibyśmy nadmienić, że służby, które aresztują i oskarżają ludzi paradoksalnie postępują niezgodnie z prawem (z którym się nie zgadzamy a którego zmiana jest poza naszą kontrolą) i chcielibyśmy oczyścić Martina, Petera, Ales oraz I. z wielu kłamstw, które o nich napisano. Cała czwórka jest dla nas przyjaciółmi i towarzyszami czy też po prostu ludźmi, którzy zasługują na nasze wsparcie, nawet jeśli przegrają i zostaną skazani.

Mogą być skazani i uwięzieni za czyn, którego się nigdy nie dopuścili i który najprawdopodobniej był rezultatem skoordynowanej, tajnej pracy policyjnej.