Wysyłajcie wiadomości solidarnościowe do Martina!
Informacje - Zagraniczne
czwartek, 16 czerwca 2016 19:30

WSPIERAJCIE CZESKIEGO ANARCHISTĘ MARTINA W STRAJKU GŁODOWYM W WIĘZIENIU! WYSYŁAJCIE DO NAS WIADOMOŚCI SOLIDARNOŚCIOWE!

alt

Wyślij wiadomość solidarnościową do czeskiego anarchisty Martina i wspieraj na odległość jego strajk głodowy w areszcie śledczym w Pankrác. Stan psychiczny Martina jest obecnie najgorszy w ciągu ostatnich 13 miesięcy. To łatwe i zajmie ci tylko kilka minut. Weź kartkę A4, napisz wiadomość kredką lub markerem, zrób zdjęcie i wyślij je nam prywatną wiadomością na facebooku lub mailem na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Opublikujemy je na FB, a potem wydrukujemy i wyślemy Martinowi do więzienia. Teraz nie jest czas, by przestać wspierać Martina. Niesprawiedliwość wobec jednego z nas to niesprawiedliwość wobec nas wszystkich! Solidarność naszą bronią! Dziękujemy.

Żądania Martina:
Nie przerwę strajku głodowego dopóki będzie trwał ten nieznośny status quo i dopóki nie zostaną natychmiastowo rozwiązane następujące kwestie:
Natychmiastowe wycofanie fałszywych oskarżeń R. Šlachty wobec mojej siostry.
Natychmiastowe przerwanie wszelkiej bezpodstawnej i nielegalnej inwigilacji oraz prześladowania i zastraszania mojej rodziny, moich przyjaciół i ich rodzin.
Natychmiastowe oczyszczenie jedzenia w w areszcie Praga - Pankrác.
Ponowne rozważenie niezależnej opinii o moim zwolnieniu  i zmiana aresztu na inne środki.

Oświadczenie Martina: "Uważam podejście śledczych i policji za bardzo problematyczne, to zagrożenie dla wolności każdego człowieka, zagrożenie dla wolności słowa, zagrożenie dla aktywizmu, starającego się prowadzić do lepszego świata, i dotyczy to nie tylko anarchistów."

facebookowa strona solidarnościowa z Martinem: https://www.facebook.com/events/2015419762017175/

Czytaj więcej o wszystkich sprawach na www.antifenix.noblogs.org
SAF- Severočeská anarchistická federace (Północnoczeska Federacja Anarchistyczna)

Źródło: Warszawska Federacja Anarchistyczna