(akt.)Poznań: Pilne! Zatrzymano 3 osoby, potrzebne wsparcie!
Informacje - Krajowe
poniedziałek, 03 października 2016 18:04
Zatrzymani opuścili już komisariat. Wszyscy zostali oskarżeni o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Więcej informacji wkrótce.

Zatrzymani aktywiści nadal nie wyszli na "wolność". Prosimy dzwonić na komisariat na Polance i pytać o nich. Najprawdopodobniej wszyscy ucierpieli w wyniku interwencji policji. Wczoraj trafili do szpitala i zrobiono im obdukcję.

Policja nie udziela żadnych informacji - nawet najbliższym osobom - ale liczy się KAŻDY telefon, więc dzwońcie pod nr 61 841 23 11. Solidarność naszą bronią!
Uwaga - potrzebne wsparcie! Z informacji, które właśnie do nas napłynęły wynika, że pod biurem PiS doszło do przepychanek z policją. Najprawdopodobniej zatrzymano 10 osób, które zostały przewiezione na komisariat przy ul. Marcinkowskiego. Na miejscu jest już duża grupa demonstrantów solidaryzujących się z zatrzymanymi. Prosimy abyście do nich dołączali i dzwonili na komisariat, by zapytać o zatrzymanych. Najpewniej nie uzyskacie żadnych informacji ale nie o to chodzi! Liczy się sam telefon, który jest ważną formą wsparcia. Liczymy na was. Dzwońcie pod nr 61 84-124-11.Solidarność naszą bronią!