Wrocław: Startuje wrocławskie ACK
Informacje - Krajowe
wtorek, 09 stycznia 2018 11:33

Federacja Anarchistyczna we Wrocławiu oferuje pomoc osobom z ruchu wolnościowego.

Jeżeli znalazłaś/znalazłeś się w trudnej życiowej sytuacji, napisz do nas!

Stworzyliśmy komórkę Anarchistycznego Czarnego Krzyża, w jej ramach oferujemy pomoc żywnościową i materialną.

Wkrótce stworzymy też ofertę pomocy prawnej i Ubezpieczenia Antyrepresyjne. Więcej info na naszej stronie: http://wolnywroclaw.pl/ack/

Pomoc żywnościowa:

w postaci paczek z podstawowymi produktami wegetariańskimi lub wegańskimi. Pomoc może być stała, wtedy paczki rozdajemy raz w miesiącu lub jednorazowa.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej formy wsparcia napisz do nas maila: opisz w nim swoją sytuację, w jakiej grupie anarchistycznej działasz lub z jaką sympatyzujesz, czy ubiegasz się o pomoc stałą, czy jednorazową, czy paczka ma być wege czy wegan. Czas oczekiwania do dwóch tygodni od zgłoszenia.

Pomocą żywnościową zajmuje się koordynatorka Grażyna. Wszystkie dane osobowe są tajne, do wiadomości jedynie koordynatorki. Uwaga! Na maile anonimowe nie odpowiadam!

Paczkę można odebrać w Komitywie we Wrocławiu na ul. Rejtana 3  lub w innym umówionym miejscu.

Pomoc materialna:

Napisz nam czego potrzebujesz: ubrania, sprzęty, buty, zabawki, nocleg, itp, w jakiej grupie anarchistycznej działasz lub z jaką sympatyzujesz.  Czas oczekiwania zależny od realizacji.

Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uwaga! Chcesz wesprzeć działalność wrocławskiego ACK? Możesz być dostawcą produktów żywnościowych? Może masz możliwość zakupienia paczki? Napisz do nas!

“Za pieniądze – mówili – można kupić wszystko, czego potrzeba; okazało się wszakże niebawem, że była to droga błędna; historia współczesna doprowadza jednostkę do przekonania, że bez pomocy wzajemnej i współdziałania nic nie wskóra, nawet jeśli kufry swe wypełni po brzegi.” Piotr Kropotkin, Zdobycie Chleba

Pomoc prawna oraz działalność antyrepresyjna:

Więcej informacji wkrótce.